Zwycięski debiut trenera Mederskiego – Constract liderem!

Dużo emocji dostarczyło spotkanie 20. kolejki Klasy A pomiędzy Constractem Lubawa a MKS-em Działdowo. Ostatecznie ze zwycięstwa 2:1 cieszyli się gospodarze. Po raz pierwszy Konstruktorów poprowadził w roli trenera Dawid Mederski.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek, ale zawodnicy szybko zrekompensowali nam ten fakt w drugiej części gry. Już w 48. minucie zespół z Działdowa objął prowadzenie dzięki bramce Przemysława Kalisza. Z prowadzenia goście cieszyli się jednak tylko 5 minut. Po tym czasie wyrównującego gola zdobył Maciej Górski. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w czwartej minucie doliczonego czasu gry zwycięską bramkę dla Constractu zdobył Oskar Dmochewicz.

W tej samej kolejce doszło do innego meczu na szczycie, w którym Iskra Narzym 1:0 pokonała liderującego Orła Janowiec Kościelny. Tym samym to Constract został nowym liderem, choć Iskra ma dwa zaległe spotkania. W przypadku zdobycia kompletu punktów, przy równym stanie rozegranych spotkań Iskra będzie jedno oczko przed Constractem.

W następnej kolejce Konstruktorzy zmierzą się na wyjeździe z Welem Lidzbark (14 maja, godzina 16:00). Wspomniana Iskra rywalizować będzie na wyjeździe z trzecią w tabeli Osą Ząbrowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *