ZAPEŁNIAMY HALĘ – Ostatni domowy mecz Konstruktorów w tym roku! Informacje o biletach (vs. Red Dragons Pniewy, niedziela, 5 grudnia, godz.18:00)

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z RED DRAGONS PNIEWY. Spotkanie odbędzie się w NIEDZIELĘ, 5 grudnia. Początek meczu o godzinie 18:00. Będzie to ostatni mecz Constractu we własnej hali w tym roku.

Najpierw pilne przypomnienie – prosimy kibiców o ZABRANIE WŁASNYCH MASECZEK. Należy mieć ją założoną przy wejściu na obiekt oraz podczas przemieszczania się po nim.

Bilety można kupić na dwa sposoby – drogą internetową (już są dostępne) oraz w dniu meczu przy wejściu na obiekt (to, co zostanie).

Ponieważ jest to ostatni mecz domowy w tym roku, tradycyjną promocję w sprzedaży internetowej postanowiliśmy przedłużyć do soboty przed meczem (4 grudnia) włącznie.

CENNIK:

Bilet normalny 15 złotych (UWAGA! PROMOCJA! Do soboty włącznie bilet w sprzedaży internetowej kosztować będzie 10 złotych!)

Bilet ulgowy 5 złotych (Dla dzieci do lat 10)

Wejście bezpłatne (Dzieci do lat 3. oraz zawodnicy Szkółki Piłkarskiej KSC)

Dostępne są również promocyjne bilety pracownicze dla pracowników CONSTRACT EXPORT-IMPORT. Można je nabyć stacjonarnie zgodnie z komunikatem na bramie zakładowej – dla siebie oraz dla osoby towarzyszącej. Cena biletu to 10 złotych. Pracownicy mogą też kupować tą drogą bilety dla dzieci do lat 10 w cenie 5 złotych.

LINK DO SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0124/opis

Klub nie ma wpływu na ewentualne prowizje naliczane przy sprzedaży internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *