Z pomocą trenera mamy lidera! Drwęca 1:4 Constract

Trwają rozgrywki V Ligi zwanej w przyjętej w Polsce nomenklaturze Ligą Okręgową. W 4. kolejce Constract odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem wyższość Konstruktorów musiała uznać Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. W meczu wystąpił również trener naszej drużyny.

Z powodu trudnej sytuacji kadrowej – kilku kontuzji oraz wyjazdu Szymona Licznerskiego i Huberta Zadrogi na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w futsalu – między słupkami Konstruktorów wystąpił znany z boisk futsalowych Jakub Kornat. W drugiej połowie na murawie pojawił się zgłoszony do w ostatniej chwili do rozgrywek Dawid Mederski, gdyż jeden z zawodników potrzebował zmiany.

Te trudne okoliczności nie przeszkodziły jednak Constractowi w odniesieniu zwycięstwa i dzięki trafieniom Jakuba Banacha, Nikodema Sobolewskiego, Igora Szczepańskiego i Janusza Okuniewskiego lubawianie dopisali kolejne 3 punkty do ligowej tabeli, gdzie z kompletem zwycięstw piastują pozycję lidera.

Następne spotkanie Constract rozegra u siebie z Zatoką Braniewo. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności, gdyż obiekt w Grabowie nie jest jeszcze dostosowany do wymogów licencyjnych.

(fot. Marta Kroplewska)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *