Z Bielska-Białej na tarczy. Rekord 6:1 Constract!

Za nami największy hit STATSCORE Futsal Ekstraklasy, czyli spotkanie pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała a Constractem Lubawa. Tym razem rywalizacji Mistrza Polski z Wicemistrzem Polski zakończyła się wygraną Rekordzistów 6:1.

Pierwsza połowa była wspaniałym, futsalowym spektaklem. Przez pierwsze 10 minut mieliśmy wyrównany mecz. Strzelanie rozpoczął przepięknym strzałem Paweł Budniak. Chwilę później Konstruktorzy wyrównali. Ręka Rekordzistów w polu karnym i Bartłomieja Nawrata z rzutu karnego pokonał Luan. Kolejne przepiękne trafienie w tym meczu padło po 10 minutach gry. W samo okienko naszej bramki trafił z dystansu Michał Marek. Gdy w 13. minucie gola w zamieszaniu podbramkowym strzelił Sebastian Leszczak, Rekord prowadził 3:1 i gra lubawian wyraźnie się posypała. Okres wyraźnej przewagi bielszczan zakończył się golem na 4:1 Kamil Surmiak.

Druga połowa była mniej emocjonująca. Constract szukał bramki grając mniej więcej połowę czasu drugiej części piątką w polu – jako lotny bramkarz grał Jakub Raszkowski. Jedyne gole w drugiej części padły w samej końcówce po dwóch przedłużonych rzutach karnych dla gospodarzy. Jakuba Kornata (który na rzuty karne wchodził do bramki Konstruktorów) pokonali Leszczak oraz Rakić i mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla Rekordu.

Kolejny ligowy mecz Constract rozegra już w niedzielę i znów będzie to szlagier! 14 listopada o 16:00 rozpocznie się bowiem stracie Konstruktorów we własnej hali z zespołem GI Malepszy Futsal Leszno, który w ostatniej kolejce… zremisował z Rekordem w Bielsku-Białej 3:3.

Bilety na to spotkanie do kupienia przy wejściu do lubawskiej hali (w dniu meczu) oraz w sprzedaży internetowej. DO PIĄTKU WŁĄCZNIE bilet normalny drogą internetową można kupić w promocyjnej cenie. Link do sprzedaży: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0119/opis