Wraca Serie A!

Wracają rozgrywki A-Klasy, w których występuje powstała niedawno sekcja trawiasta KS Constract Lubawa. Walkę o awans do Okręgówki Konstruktorzy rozpoczną już w najbliższy weekend w Kozłowie.

Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej Constract zajmuje dopiero 6. pozycję, jednak ścisk w tabeli jest bardzo duży. Do lidera Konstruktorzy tracą 7 punktów. Nie zmienia się cel zespołu, którym ma być walka o awans.

Constract ma za sobą udany okres przygotowawczy. W okresie zimowym łączono występy na boiskach ze sztuczną nawierzchnią z grą na poziomie III ligi futsalu. W tych rozgrywkach Constract II Lubawa zdobył tytuł mistrzowski i awansował do baraży o II ligę. Gdy pogoda na to pozwoliła, nasz zespół powrócił do pracy na boiskach trawiastych.

Konstruktorzy rozegrali w sumie 10 sparingów na pełnowymiarowych boiskach. Wygrali 8 z nich, 1 zremisowali i 1 przegrali. Oto zestawienie wyników:

Kormoran Zwierzewo 0:4 KSC
KSC 7:2 Unia Susz
Olimpia II Elbląg 1:1 KSC
Jordan Kazanice 1:6 KSC
KSC 8:1 Drewnex Sampława
Delfin Rybno 2:3 KSC
LKS Tyrowo 0:4 KSC
Motor Lubawa 0:5 KSC
Delfin Rybno 3:2 KSC
Orzeł Ulnowo 1:6 KSC

Jeśli chodzi o kwestie kadrowe, wyglądają one następująco:
PRZYSZLI: Jakub Lendzionowski
ODEJDĄ: Łukasz Margalski (wyjazd zagraniczny)
ODESZLI: Piotr Karbowski, Miłosz Jarzembowski, Krystian Zdrojewski, Cezary Sadowski, Robert Kaczyńśki, Mateusz Żmijewski, Artur Draśpa (wypożyczony)
WRACAJĄ PO KONTUZJACH: Marcel Krajewski, Mateusz Erdman, Alan Klimek
WRÓCIŁ DO TRENINGÓW: Jarosław Szulc

W sobotę o 15:00 w Kozłowie Constract zagra w lidze z Gminą Kozłowo. Nasi rywale po jesieni zajmują 9. miejsce z dorobkiem 15 punktów (Constract zebrał 24 punkty). Z zaciekawieniem będziemy obserwować te rozgrywki, aby przekonać się, czy w rundzie wiosennej zespół pokaże spodziewany postęp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *