Informacja tygodniaPiłka nożna

Wielkie strzelanie w wielką uroczystość!

Dzień święta popularnie zwanego Bożym Ciałem kojarzy się głównie z uroczystymi procesjami oraz – zwykle tego dnia już bardzo ciepłym – wypoczynkiem. Tymczasem nasza sekcja trawiasta w tym dniu – nietypowo jak na rozgrywki ligowe, bo to przecież czwartek – rozegrała spotkania wyjazdowe z Jordanem Kazanice.

Zespół trenera Jarzembowskiego kolejny raz potwierdził, że zmierza w dobrą stronę i dominując od początku spotkania pewnie zwyciężył aż 1:6!

Gratulacje dla chłopaków, ponieważ w mojej ocenie zagrali dziś bardzo dobry mecz. Byliśmy konsekwentni taktycznie, formacje współpracowały między sobą oraz było po nas widać, od pierwszej do ostatniej minuty, że chcemy ten mecz po prostu wygrać – skomentował po meczu trener Damian Jarzembowski.

Bramki dla Constractu strzelali: dwukrotnie w pierwszej połowie Dominik Kempkowski, a po przerwie dwa razy Szymon Szałkowski oraz Dawid Mederski i Jakub Banach.

Kolejne spotkanie trawiasta drużyna KSC rozegra u siebie w następny weekend z Czarnymi Rudzienice – liderem naszej grupy. Będzie to ostatnie domowe spotkanie w tym sezonie. Zapraszamy do oglądania na żywo!