Wielkie emocje i kolejne trzy punkty! Constract Lubawa 5:2 Legia Warszawa

Konstruktorzy pokonali w 6. kolejce STATSCORE Futsal Ekstraklasy drużynę Legii Warszawa 5:2. Mecz dostarczył wspaniałych emocji i zwrotów akcji!

Choć od początku to Constract przeważał, prowadzenie jako pierwsi objęli goście. Cuda w warszawskiej bramce wyczyniał Tomasz Warszawski, podczas gdy Grzegorzowi Okuniewskiemu przydarzył się prosty błąd. Constract parł na rywali i dobrze ustawioną defensywę Legii udało się wreszcie skruszyć dzięki bramce Bartłomieja Piórkowskiego.

Po przerwie zobaczyliśmy kilka wyrównanych minut, w których kilka fenomenalnych interwencji zaprezentował Grzegorz Okuniewski. Wreszcie dużą przewagę znów osiągnęli Konstruktorzy, która zaowocowała trafieniami Jakuba Raszkowskiego, Pedrinho, Sebastiana Grubalskiego i ponownie Raszkowskiego. Goście mieli dwa przedłużone rzuty karne w końcówce. Pierwszy fenomenalnie obronił Okuniewski, drugi skutecznie wykonał Milewski.

Constract pokonał Legię 5:2 i dopisał trzy ważne punkty w ligowej tabeli.

Kolejny mecz już za tydzień. W sobotę, 23 października o 16:00, Konstruktorzy podejmą u siebie w kolejnym meczu na szczycie Dremana Opole Komprachcice. Bilety już są dostępne pod linkiem: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0111/opis

Można je będzie nabyć również w hali w dniu meczu w cenie 15 złotych.