WIELKI FINAŁ! Informacje o możliwościach zakupu biletów

Czas na ostatni akcent sezonu! Wielki finał FOGO Futsal Ekstraklasy z udziałem Constractu Lubawa i Rekordu Bielsko-Biała. Poniżej informacje o możliwości zdobycia wejściówek na to spotkanie.

W finale rywalizacja toczyć się będzie do trzech wygranych meczów. Pierwszy akcent już 24 maja w Bielsku-Białej. Potem wracamy na mecze do Lubawy:

28 maja 2023 (niedziela), godzina 16:00 (2.mecz finałowy)
29 maja 2023 (poniedziałek), godzina 17:45 (3.mecz finałowy)

Jeśli któryś z zespołów wygra wszystkie trzy spotkania, w poniedziałek w Lubawie będziemy świadkami ceremonii medalowej. Jeśli nie, to rywalizacja wróci do Bielska – na poniedziałek (5 czerwca) i wtorek (6 czerwca) zaplanowano odpowiednio ewentualny czwarty i piąty mecz.

Trwa internetowa sprzedaż biletów na mecze w Lubawie – można kupować wejściówki oddzielne na niedzielę oraz na poniedziałek, dostępne są również bilety na dwumecz (w ramach jednej sprzedaży kupują Państwo wstęp na oba mecze finałowe).

Sprzedaż internetową znajdziecie Państwo pod tym linkiem:
2.mecz finałowy (NIEDZIELA): https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0223/opis
3.mecz finałowy (PONIEDZIAŁEK): https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0226/opis
DWUMECZ (bilet na oba mecze): https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0225/opis

Jeśli po zakończeniu sprzedaży internetowej zostaną jakieś wejściówki, to otwarty zostanie punkt sprzedaży stacjonarnej przy wejściu na obiekt pół godziny przed meczem. W punkcie będą dostępne tylko bilety pojedyncze (bez biletów na dwumecz).

Ceny biletów:

Normalny na pojedynczy mecz – 15 złotych
Ulgowy na pojedynczy mecz – 5 złotych
Normalny na dwumecz – 30 złotych
Ulgowy na dwumecz – 10 złotych

Bilety ulgowe przysługują dzieciom do lat 10., konieczne jest jednak okazanie legitymacji. Bezpłatnie na obiekt wejdą dzieci do lat 3. oraz zawodnicy akademii Constractu Lubawa.

UWAGA! Posiadacze karnetów na rundę zasadniczą mogą bezpłatnie wejść na mecze po okazaniu karnetu. Pracownicy firmy Constract Export-Import mogą skorzystać z promocji dla pracowników. Szczegółowe informacje do uzyskania w biurze Kontroli Jakości.

Przy okazji sprzedaży przypominamy o zasadach, które wprowadziliśmy na organizowanych przez nas imprezach masowych. Przypominamy również, że na obiekt można wnieść napoje wyłącznie bezalkoholowe, w fabrycznie zamkniętych butelkach plastikowych, o maksymalnej pojemności 1 litra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *