„ULGOWY DLA WSZYSTKICH” – bilety na mecz Constract Lubawa vs. Futsal Leszno (03.04.2023, godz.18:15)

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejny hitowy mecz FOGO Futsal Ekstraklasy. Drugi kontra czwarty zespół w lidze, w dodatku przeciwnicy, których rywalizacja zawsze dostarczała wielkich emocji! Spotkanie Constract Lubawa – Futsal Leszno będzie transmitowane na żywo w TVP Sport. Zachęcamy jednak do obejrzenia meczu na żywo. Specjalnie na to spotkanie przygotowaliśmy akcję „ULGOWY DLA WSZYSTKICH”.

To oznacza, że w sprzedaży będą wyłącznie bilety ulgowe w cenie 5 złotych. Wejść z biletem ulgowym na obiekt wyjątkowo będą mogli wszyscy!

Bilety są do kupienia internetowo na kupbilet.pl: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0208/opis

Jeżeli po zakończeniu sprzedaży internetowej pozostaną jakieś wejściówki, będzie je można nabyć przy wejściu na obiekt w dniu meczu.

Szczególna promocja czeka też na pracowników firmy Constract Export-Import. Szczegóły na tablicy ogłoszeń na bramie zakładowej nr 1 w Grabowie.

Przypominamy, że na obiekt można wnosić napoje bezalkoholowe w FABRYCZNIE ZAMKNIĘTYCH butelkach o maksymalnej pojemności 1l. Poniżej oświadczenie klubu dotyczące wdrożenia nowych zasad bezpieczeństwa, prosimy o zapoznanie się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *