Terminarz Futsal Ekstraklasy

Kolejka 1

27-28 sierpnia

Red Dragons Pniewy

Jagielonia Białystok

BSF Bochnia

FC Toruń

Widzew Łódź

Piast Gliwice

AZS UŚ Katowice

3-1

2-8

6-4

3-3

5-3

0-7

Clearex Chorzów

Constract Lubawa

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Futsal Leszno

Red Devils Chojnice

Rekord Bielsko-Biała

28 sierpnia 16:00

27 sierpnia 16:00

27 sierpnia 18:00

28 sierpnia 18:00

27 sierpnia 16:00

28 września 18:00

26 sierpnia 20:00

 

Kolejka 2

2-3 września

Rekord Bielsko-Biała

Red Devils Chojnice

Futsal Leszno

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

Constract Lubawa

Red Dragons Pniewy

13-2

2-1

4-2

4-1

8-0

3-2

AZS UW Wilanów

AZS UŚ Katowice

Piast Gliwice

Widzew Łódź

FC Toruń

BSF Bochnia

Jagielonia Białystok

4 września 16:00

4 września 18:00

3 września 18:00

4 września 19:00

19 października 20:00

3 września 18:00

3 września 16:00

Kolejka 3

10-11 września

Jagielonia Białystok

BSF Bochnia

FC Toruń

Widzew Łódź

Piast Gliwice

AZS UŚ Katowice

AZS UW Wilanów 

6-5

3-0

6-2

4-3

3-8

0-3

Clearex Chorzów

Red Dragons Pniewy

Constract Lubawa

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Futsal Leszno

Red Devils Chojnice

 

9 września, 19:00

 

10 września, 18:00

10 września, 19:00

11 września, 18:00

10 września, 16:00

Kolejka 4

24-25 września

Clearex Chorzów

Futsal Leszno

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

Constract Lubawa

Red Dragons Pniewy

Jagielonia Białystok

2-6

4-1

4-1

1-3

9-0

3-3

3-3

Rekord Bielsko-Biała

AZS UW Wilanów

AZS UŚ Katowice

Piast Gliwice

Widzew Łódź

FC Toruń

BSF Bochnia

Kolejka 5

1-2 października

BSF Bochnia

FC Toruń

Widzew Łódź

Piast Gliwice

AZS UŚ Katowice

AZS UW Wilanów

Rekord Bielsko-Biała

6-1

6-3

1-5

2-2

2-2

2-2

10-0

Clearex Chorzów

Jagielonia Białystok

Red Dragons Pniewy

Constract Lubawa

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Red Devils Chojnice

Kolejka 6

15-16 października

Clearex Chorzów

Futsal Leszno

Legia Warszawa

Constract Lubawa

Red Dragons Pniewy

Jagielonia Białystok

BSF Bochnia

Red Devils Chojnice

Rekord Bielsko-Biała

AZS UW Wilanów

AZS UŚ Katowice

Piast Gliwice

Widzew Łódź

FC Toruń

Kolejka 7

22-23 października

FC Toruń

Widzew Łódź

Piast Gliwice

AZS UŚ Katowice

AZS UW Wilanów

Rekord Bielsko-Biała

Red Devils Chojnice

Clearex Chorzów

BSF Bochnia

Jagielonia Białystok

Red Dragons Pniewy

Constract Lubawa

Dreman Komprachcice

Futsal Leszno

Kolejka 8 

29-30 października

Clearex Chorzów

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

Red Dragons Pniewy

Jagielonia Białystok

BSF Bochnia

FC Toruń

Futsal Leszno

Red Devils Chojnice

Rekord Bielsko-Biała

AZS UW Wilanów

AZS UŚ Katowice

Piast Gliwice

Widzew Łódź

Kolejka 9

5-6 listopada

Widzew Łódź

Piast Gliwice

AZS UŚ Katowice

AZS UW Wilanów

Rekord Bielsko-Biała

Red Devils Chojnice

Futsal Leszno

Clearex Chorzów

FC Toruń

BSF Bochnia

Jagielonia Białystok

Constract Lubawa

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Kolejka 10

12-13 listopada

Clearex Chorzów

Legia Warszawa

Constract Lubawa

Red Dragons Pniewy

BSF Bochnia

FC Toruń

Widzew Łódź

Dreman Komprachcice

Futsal Leszno

Red Devils Chojnice

Rekord Bielsko-Biała

AZS UW Wilanów

AZS UŚ Katowice

Piast Gliwice

Kolejka 11

19-20 listopada

Piast Gliwice

AZS UŚ Katowice

AZS UW Wilanów

Rekord Bielsko-Biała

Red Devils Chojnice

Futsal Leszno

Dreman Komprachcice

Clearex Chorzów

Widzew Łódź

FC Toruń

JagieloniaBiałystok

Red Dragons Pniewy

Constract Lubawa

Legia Warszawa

Kolejka 12

26-27 listopada

Clearex Chorzów

Constract Lubawa

Red Dragons Pniewy

Jagielonia Białystok

BSF Bochnia

Widzew Łódź

Piast Gliwice

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Futsal Leszno

Red Devils Chojnice

Rekord Bielsko-Biała

AZS UW Wilanów

AZS UŚ Katowice

Kolejka 13

3-4 grudnia

AZS UŚ Katowice

AZS UW Wilanów

Rekord Bielsko-Biała

Red Devils Chojnice

Futsal Leszno

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

Clearex Chorzów

Piast Gliwice

FC Toruń

BSF Bochnia

Jagielonia Białystok

Red Dragons Pniewy

Constract Lubawa

Kolejka 14

10-11 grudnia

Clearex Chorzów

Red Dragons Pniewy

Jagielonia Białystok

BSF Bochnia

FC Toruń

Widzew Łódź

AZS UW Wilanów

Constract Lubawa

Legia Warszawa

Dreman Komprachcice

Futsal Leszno

Red Devils Chojnice

Rekord Bielsko-Biała

AZS UŚ Katowice

Kolejka 15

17-18 grudnia

AZS UW Wilanów

Rekord Bielsko-Biała

Red Devils Chojnice

Futsal Leszno

Dreman Komprachcice

Legia Warszawa

Constract Lubawa

Clearex Chorzów

Piast Gliwice

Widzew Łódź

FC Toruń

BSF Bochnia

Jagielonia Białystok

Red Dragons Pniewy