Terminarz A klasa

Kolejka 1

7-8 sierpnia

Constract Lubawa

Awista Łążyn

Iska Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Zambrowo

MKS Działdowo

3-1

4-4

 2-0

5-6

4-1

1-2

0-0

Gmina Kozłowo

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Liczbark

8 sierpnia 16:00

8 sierpnia 15:00

7 sierpnia 17:00

7 sierpnia 16:00

8 sierpnia 16:00

7 sierpnia 16:00

7 sierpnia 16:00

Kolejka 2

14-15 sierpnia

Gmina Kozłowo

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice 

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

 

2-2

1-2

2-4

4-2

2-2

0-2

10-0

Wel Liczbrak

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

Iskra Narzym

Awista Łążyn

14 sierpnia 17:00

14 sierpnia 16:00

14 sierpnia 16:00

14 sierpnia 16:00

15 sierpnia 14:00

14 sierpnia 16:00

14 sierpnia 17:00

Kolejka 3

21-22 sierpnia

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

4-5

2-2

11-0

7-2

1-3

3-2

2-1

Gmina Kozłowo

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

22 sierpnia, 15:00

21 sierpnia, 17:00

21 sierpnia, 17:00

22 sierpnia, 16:00

21 sierpnia, 16:00

21 sierpnia, 17:00

21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4

28-29 sierpnia

Gmina Kozłowo

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

1-2

1-4

4-3

1-2

2-4

2-2

0-4

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

Iskra Narzym

28 sierpnia, 17:00

28 sierpnia, 16:00

28 sierpnia, 16:00

29 sierpnia, 14:00

28 sierpnia, 16:00

29 sierpnia, 16:00

29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5

4-5 września

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

5-1

5-2

2-1

3-2

3-1

3-1

4-0

Gmina Kozłowo

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

4 września, 16:30

4 września, 17:00

5 września, 16:00

4 września, 16:00

4 września, 17:00

4 września, 17:00

4 września, 16:00

Kolejka 6

11-12 września

Gmina Kozłowo

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

3-0

2-3

2-1

0-1

7-0

0-8

3-0

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

11 września, 16:00

11 września, 16:00

12 września, 14:00

11 września, 16:00

12 września, 16:00

12 września, 15:00

11 września, 16:30

Kolejka 7

18-19 września

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

1-3

3-2

2-1

1-1

1-1

1-2

0-2

Gmina Kozłowo

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

18 września, 16:00

19 września, 16:00

18 września, 16:00

18 września, 16:00

18 września, 16:00

18 września, 16:00

19 września, 14:00

Kolejka 8

25-26 września

Gmina Kozłowo

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

1-1

3-2

1-1

3-0

1-6

4-0

0-1

 

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

25 września, 16:00

26 września, 14:00

25 września, 16:00

26 września, 16:00

26 września, 15:00

25 września, 16:00

25 września, 16:00

Kolejka 9

2-3 października

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

Jordan Kazanic

4-0

3-0

4-1

2-0

0-1

6-1

1-2

Gmina Kozłowo

KS Mroczno

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

LZS Frednow

 

3 października, 15:00

2 października, 15:30

2 października, 15:30

2 października, 15:30

3 października, 14:00

3 października, 14:00

2 października, 16:00

Kolejka 10

9-10 października

Gmina Kozłowo

Orzeł Ulnowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

0-0

1-5

5-1

6-0

2-1

0-4

1-2

 

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

Osa Ząbrowo

9 października, 16:00

9 października, 16:00

9 października, 15:00

10 października, 15:00

9 października, 15:30

9 października, 15:30

10 października, 15:00

Kolejka 11

16-17 października

Osa Ząbrowo

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

2-1

1-1

2-2

0-2

5-1

1-0

1-2

Gmina Kozłowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Orzeł Ulnowo

16 października, 15:00

16 października, 15:00

16 października, 15:00

16 października, 15:00

17 października, 13:00

16 października, 15:00

17 października, 14:00

Kolejka 12

23-24 października

Gmina Kozłowo

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

6-1

6-0

2-2

4-1

3-0

6-1

0-0

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

MKS Działdowo

23 października, 15:00

24 października, 15:00

24 października, 15:00

23 października, 15:00

23 października, 15:00

24 października, 15:00

23 października, 15:00

Kolejka 13

30-31 października

MKS Działdowo

Wel Lidzbark

Zamek Kurzętnik

Iskra Smykówko

Jordan Kazanice

LZS Frednowy

Orzeł Ulnowo

2-1

1-2

0-1

1-0

2-1

5-1

1-0

Gmina Kozłowo

Osa Ząbrowo

Orzeł Janowiec Kościelny

KS Mroczno

Iskra Narzym

Avista Łążyn

Constract Lubawa

Kolejka 14

Gmina Kozłowo

Orzeł Ulnowo

LZS Frednowy

Jordan Kazanice

Iskra Smykówko

Zamek Kurzętnik

Wel Lidzbark

Constract Lubawa

Avista Łążyn

Iskra Narzym

KS Mroczno

Orzeł Janowiec Kościelny

Osa Ząbrowo

MKS Działdow