Spotkanie z Sebastianem Milą

Gościem kolejnego spotkania w cyklu „Salon Sportu” w Ostródzie był Sebastian Mila. Nasz klub obok wydawnictwa SQN i Księgarni Labotiga jest jednym z partnerów projektu. Wydarzenie zgromadziło dużą liczbę odbiorców, wśród których znaleźli się również podopieczni naszej Szkółki Piłarskiej wraz z rodzicami.

Spotkanie na dziedzińcu ostródzkiego zamku było przesympatyczne! Gość miał znakomity kontakt z publicznością, szczególnie z dziećmi. Rozmowę z prowadzącym – Kornelem Andrzejewskim – okraszał dużą liczbą żartów i historii. Przede wszystkim jednak przekazał naszym podopiecznym mnóstwo cennych rad, które rodzą się z jego osobistego doświadczenia.

Przyczynkiem do dyskusji była autobiografia Sebastiana Mili – książka pokazująca jego drogę od pełnego obaw i kompleksów chłopca z koszalińskiego osiedla do bramki strzelonej Niemcom na Stadionie Narodowym w wygranym 2:0 meczu za kadencji Adama Nawałki. Przede wszystkim jednak do roli odpowiedzialnego męża i ojca.

Takie spotkania – obok szkolenia – to również ważny przyczynek do osobowego i sportowego rozwoju naszych młodych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *