Sensacja? Constract Lubawa rozbił Ossę Biskupiec w Pucharze Polski!

Kiedy spojrzy się na zeszłoroczny układ tabeli – drugie miejsce i ogromną przewagę nad resztą stawki Ossy Biskupiec Pomorski, a jednocześnie skromne przy tym szóste miejsce Constract Lubawa – można by uznać wynik w Pucharze Polski za sensację. Zapowiadaliśmy jednak w zeszłym roku, że nasz zespół budowany jest z myślą o kolejnych rozgrywkach i kolejnych awansach.

Potwierdzeniem wykonanej pracy przy budowie sekcji trawiastej KS Constract Lubawa jest wynik meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym nasza drużyna pokonała Ossę Biskupiec Pomorski 4:0! Bramki dla naszego zespołu strzelali Igor Szczepański, dwukrotnie Alan Klimek oraz… znany z futsalowych boisk Paweł Ossowski, który decyzją szkoleniowców naszego ośrodka sportowego będzie łączył występy na hali z meczami na boiskach trawiastych.

Czekamy teraz na to, z kim skojarzy nas los w drugiej rundzie Pucharu Polski (wcześniejsza, w której wyeliminowaliśmy zespół z Narzymia to tak zwana runda wstępna). Niecierpliwie wypatrujemy też inauguracji sezonu ligowego, która już w najbliższy weekend – w niedzielę 8 sierpnia o godzinie 16:00 na boisku w Grabowie zmierzymy się z Gminą Kozłowo. Zapraszamy kibiców na stadion!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *