Sebastian Grubalski zawiesza futsalową karierę!

Sebastian Grubalski nie podpisał nowego kontraktu z klubem, postanawiając zawiesić swoją sportową aktywność.

To była ostatnia wiadomość w okienku transferowym, na którą czekali kibice Constractu. Czekaliśmy na zgrupowanie kadry narodowej oraz zakończenie Akademickich Mistrzostw Świata, aby poznać ostateczną decyzję popularnego Seby. Teraz możemy już oficjalnie zakomunikować, że zawodnik nie podpisał nowego kontraktu.

Sebastian Grubalski jest związany z klubem od samego początku. W barwach naszej drużyny rozegrał 123 spotkania, w których strzelił 73 bramki. Z zespołem Constractu dwukrotnie zdobywał Wicemistrzostwo Polski. Ma na koncie także Puchar Polski. Jego rozwój został doceniony przez selekcjonera reprezentacji Polski, który uczynił go jednym z filarów narodowej reprezentacji, z którą Sebastian zagrał na Euro 2022. Przed i po Mistrzostwach Europy zawodnik miał poważne kontuzje, przez co opuścił znaczną część ubiegłego sezonu. Ostatecznie po zakończeniu rozgrywek zawodnik wziął jeszcze udział w zgrupowaniu kadry i zdobył z drużyną 5. miejsce na Akademickich Mistrzostwa Świata (był kapitanem zespołu podczas tego turnieju).

Życzymy Sebastianowi wszystkiego dobrego na dalszej drodze i dziękujemy za wszystkie lata współtworzenia naszej sportowej rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *