Raszkon Show! Constract przywozi z Torunia 3 punkty!

Po zaciętym spotkaniu Constract pokonał na wyjeździe drużynę FC Toruń i po dwóch kolejkach Futsal Ekstraklasy cieszy się z kompletu punktów.

Tym razem lubawski zespół dobrze wszedł w mecz i szybko objął prowadzenie za sprawą Jakuba Raszkowskiego. FC Toruń jednak może być w tym sezonie istotną siłą w lidze, bo kolejny raz nasi rywale pokazali klasę i twardą walkę wracając do rywalizacji w pierwszej części spotkania. Lubawianie wygrali dzięki trafieniom Luana, Kacpra Sendlewskiego i rozgrywających wspaniałe zawody Pedrinho oraz Jakuba Raszkowskiego, który skompletował hattricka. Najbardziej cieszy Konstruktorów fakt, że był to dobry mecz całego zespołu, co dobrze rokuje na dalszą część sezonu.

Ostateczny wynik 3:6 oznaczał komplet punktów i dobre nastroju w podróży powrotnej. Spotkanie było transmitowane na żywo przez NSport+.

W przyszłą sobotę drużyna KSC rozegra u siebie mecz z Red Devils Chojnice. Początek rywalizacji o 16:00. Bilety dostępne będą na kupbilet.pl. Planowane jest także uruchomienie punktu doradczego, w którym możliwe będzie zakupienie biletu bezpośrednio przed meczem.

fot. Dominik Radzimiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *