Przyszła pierwsza porażka. Constract 2:3 Unia

Zespół piłkarski Constractu Lubawa poniósł pierwszą ligową porażkę od czasu przejęcia zespołu przez trenera Dawida Mederskiego. Konstruktorzy musieli uznać wyższość Unii Susz.

Początek meczu nie zapowiadał takie obrotu spraw. Po 22. minutach gry Constract prowadził 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelali Maciej Górski i Jakub Banach. Unia jednak odrobiła straty jeszcze przed przerwą. W 35. minucie bramkę dla gości po rzucie rożnym strzelił Krystian Staniec. W 40. minucie było już 2:2 po strzale Karola Witkowskiego z narożnika pola karnego.

W drugiej połowie Constract niestety nie wrócił do dobrej gry z początku spotkania. To skutkowało stratą trzeciego gola. W akcji sam na sam z bramkarzem skutecznością popisał się ponownie Karol Witkowski i od 62. minuty goście prowadzili. Wynik 2:3 utrzymał się do końca spotkania i pierwsza przegrana Constractu w tym sezonie stała się faktem.

W tabeli stopniała przewaga Constractu, który wciąż prowadzi, ale z identyczną liczbą punktów jak Iskra Narzym. Właśnie z tym zespołem Constract zmierzy się na wyjeździe w najbliższy weekend.