Po dwóch latach padła „Twierdza Lubawa”

Blisko dwa lata minęły od ostatniej porażki ligowej we własnej hali Constractu Lubawy. Punktową passę Konstruktorów przerwał dziś zespół GI Malepszy Futsal Leszno, który pokonał lubawian 8:5.

Choć spodziewano się trudnego meczu, nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw po pierwszej połowie, po której Constract za sprawą Bartłomieja Piórkowskiego i Jakuba Raszkowskiego prowadził 2:0.

W drugiej połowie goście szybko doprowadzili do wyrównania, ale jeszcze szybciej Konstruktorzy wbili kolejne dwa trafienia i prowadzili już 4:2. Gdy padł gol kontaktowy dla leszczyńskiego zespołu, znów momentalnie odpowiedział Constract. Przy stanie 5:3 gra gospodarzy w defensywie zupełnie się posypała i kolejne bramki zdobywał już tylko zespół z Leszna. Przy stanie 5:6 dla gości zespół Constractu wycofał bramkarza, ale to zaowocowało wyłącznie kolejnymi trafieniami dla lesznian. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:8.

Kolejny mecz Constract rozegra już za tydzień i znów we własnej hali. W sobotę (20 listopada) o godzinie 16:00 rozpocznie się spotkanie z Clearexem Chorzów. Bilety na to spotkanie będzie można kupić przy wejściu, a w sprzedaży internetowej (do czwartu włącznie w promocyjnej cenie) dostępne są tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0120/opis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *