Pedrinho zostaje w KS Constract!

Po Jakubie Raszkowskim i Tomaszu Kriezelu kolejny z liderów KS Constract Lubawa zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem. Tym razem jest to jeden z najlepszych zawodników, jacy w ostatnich latach biegali po parkietach Futsal Ekstraklasy – Pedrinho!

Najlepszy strzelec KS Constract z ostatnich sezonów oraz lider asyst bieżącego sezonu podpisał nową, roczną umowę. Tym samym kolejny sezon będzie czwartym, jaki Pedrinho spędzi w Lubawie.

Zdecydowałem się zostać w Lubawie, ponieważ tu czuję się jak w domu, czuję się częścią rodziny – mówi gwiazdor Futsal Ekstraklasy i dodaje – Chciałbym podziękować za zaufanie wszystkim fanom i za sposób, w jaki wszyscy mnie tu traktują. Grające w KS Constract dzieci to niesamowita grupa! Kocham moich fanów i mogę powiedzieć, że 90% mojej decyzji o pozostaniu to sposób w jaki jestem tu przyjmowany. Zawsze będę się starał, aby wszystkim przynosić radość!

Zapraszamy również do przeczytania rozmowy z Pedrinho w ramach cyklu #KawaCzyHerbata, który można znaleźć tutaj: http://ksconstract.pl/kawa-czy-herbata-12pedrodeoliveirasilvapedrinho/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *