Niezwykły projekt – Constract organizuje Konferencję!

W ramach projektu współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego nasz klub organizuje konferencję szkoleniową dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego. Wydarzenie organizujemy wspólnie z WMZPN, dzięki czemu uczestnicy będą mogli uzyskać punkty za uczestnictwo, potrzebne do przedłużania licencji trenerskich.

Zajęcia rozpoczną się na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Świętej Barbary 45 (wejście tylne). Rejestracja uczestników od godziny 9:30. Startujemy o 10:00! W zajęciach biorą udział wyłącznie trenerzy, którzy zapisali się na kursokonferencję za pośrednictwem strony pzpn24.pl.

Konferencja rozpocznie się prezentacją Łukasza Żebrowskiego. Część teoretyczna odbędzie się w sali konferencyjnej na terenie HWS przy ul. Świętej Barbary 45. Następnie selekcjoner młodzieżowej reprezentacji Polski w futsalu poprowadzi zajęcia praktyczne na hali sportowej.

W drugiej części zajęcia prowadzić będzie trener Adam Łopatko. Te również rozpoczną się częścią teoretyczną w sali konferencyjnej przy hali. Następnie przeniesiemy się na Stadion Łazienkowski przy ul. Łąkowej 8, gdzie trener poprowadzi części praktyczną na boisku. Tam też nastąpi zakończenie konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *