Niespodzianka w Toruniu! FC Reiter Toruń 5:3 Constract Lubawa

W zaległym meczu 3. kolejki Futsal Ekstraklasy Constract Lubawa niespodziewanie przegrał na wyjeździe z drużyną FC Toruń. Torunianie wygrali 5:3 i wskoczyli do czołowej ósemki. Constract pozostaje wiceliderem Ekstraklasy.

Wszystko co złe w tym meczu zaczęło się w 12. minucie, kiedy to w krótkim czasie torunianie zdołali pokonać bramkarza Konstruktorów dwa razy. Constract wyraźnie podrażniony szukał okazji do odrabiania strat i jeszcze przed przerwą zdołał doprowadzić do wyrównania dzięki dwóm trafieniom Tomasza Kriezela.

W drugiej połowie jednak znów Constract musiał być goniącym, ale i tym razem na gola gospodarzy udało się odpowiedzieć i po trafieniu Chano na tablicy widniał wynik 3:3.

Gdy spotkanie zbliżało się do końca do głosu doszedł młodzieżowy reprezentant Polski – Kamil Roll, który na nieco ponad minutę przed końcową syreną strzelił dwie bramki i dał torunianom zwycięstwo.

W najbliższy weekend Constract pauzuje, więc najbliższym ligowym spotkaniem będzie hitowe starcie – 5 listopada Konstruktorzy zagrają na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała. Początek tego meczu o godzinie 18:00.