#MłodyWtorek w środę – we Wszystkich Świętych grały wszystkie grupy

Zapraszamy na cotygodniowy cykl #MłodyWtorek. Wyjątkowo publikujemy go w środę z racji na minioną Uroczystość Wszystkich Świętych. Przesunęła się publikacja różnych treści, więc nie chcieliśmy ich kumulować na naszej stronie. Więc wyjątkowo w środę zapraszamy Państwa na przegląd wydarzeń z naszej Szkółki Piłkarskiej KS Constract Lubawa.

Nikodem Meler otrzymał zaproszenie na testy do Zagłębia Lubin. Od 4 do 7 listopada zawodnik będzie przebywał w Lubinie, w jednej z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce. To kolejny przykład doceniania i zauważania naszej pracy przez najlepsze ośrodki szkoleniowe. Wcześniej nasi zawodnicy otrzymywali zaproszenia do takich akademii jak Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Lech Poznań (który wytransferował 2 naszych zawodników) czy nawet niemiecka BVB Borussia Dortmund.

Juniorzy Młodsi pokonali w bardzo ważnym wyjazdowym spotkaniu drużynę Concordii Elbląg 1:0 i pozostają liderami w I lidze.

Nasi Orlicy rozegrali ostatni turniej trawiasty w tym roku. Po zakończeniu rywalizacji w Lidzbarku Welskim grupa przenosi się na hale i szykuje się do sezonu zimowego.

Aktywna była znowu grupa Żak. W ten weekend wzięli udział w dwóch turniejach – w Byszwałdzie oraz w Brodnicy.

Grupy Młodzik oraz Skrzat szlifowały formę przed sezonem halowym w ramach gier wewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *