#MłodyWtorek – udane weekendowe granie (27.09.2022)

W naszym klubie tydzień był naprawdę udany. Seniorzy futsalu rozbili Widzew Łódź 9:0. Seniorzy piłki nożnej w równie imponującym stylu pokonali na wyjeździe Błękitnych Orneta 8:1. A jak przebiegał ostatni tydzień w akademii? Tutaj także jest się czym pochwalić!

JUNIORZY w rozgrywkach I ligi weszli na dobre tory. W zaległym meczu pokonali GKS Wikielec 4:0, a w weekend Constract wygrał z Zatoką Braniewo 3:1. Oba mecze młodzi Konstruktorzy zagrali na wyjeździe.

TRAMPKARZE mają za sobą zwycięskie starcie domowe z Olimpią Elbląg 3:1. W Ekstraklasie zajmują w tym momencie czwartą lokatę, tracąc oczko do drugiej lokaty i 6 punktów do znakomicie dysponowanej Mazurii Giżycko, która prowadzi z kompletem zwycięstw.

MŁODZICY rywalizowali tylko w kategorii D1. W meczu Ekstraklasy znakomicie zaprezentowali się na tle wyraźnie słabszej Polonii Pasłęk, którą pokonali 8:1. Constract jest drugi ze stratą trzech punktów do liderującej Olimpii Elbląg.

ORLICY zaprezentowali solidną formę podczas turnieju ligowego w Iławie, gdzie rywalizowali z Młodymi Lwami Mszanowo, dwoma zespołami Jezioraka Iława i również dwoma zespołami Poncio Lidzbark Welski.

ŻACY z samego rana rywalizowali w sobotę w Barczewie w ramach turnieju ligowego. Nasza grupa zdominowała turniej, prezentując nie tylko dobrą skuteczność, ale i ogólnie dobrą grę.

SKRZACI rozegrali natomiast mecz gry wewnętrzne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *