#MłodyWtorek – pierwszy raz w tym roku! – 26.04.2022

Ponieważ wszystkie nasze zespoły rozpoczynają swoje ligowe rozgrywki, wracamy z tradycyjnym cyklem #MłodyWtorek. Chociaż kolejny odcinek naszego cyklu siłą rzeczy pojawi się… w środę, po majówce. Zapraszamy jednak na pierwszą tegoroczną publikację, zgodnie z harmonogramem!

W miniony weekend rozegrano kolejne mecze ligowe w ramach rozgrywek WMZPN. Rozegrano pierwszą kolejkę w I lidze JUNIORÓW, jednak z racji na nieparzystą liczbę zespołów młodzi Konstruktorzy pauzowali. Rywalizację rozpoczną dopiero 1 maja rywalizacją z Zatoką Braniewo. Z podobnych względów pauzowali w I lidze TRAMPKARZE. 1 maja ta grupa zagra ze Szkółką Piłkarską Młode Lwy Mszanowo.

W Ekstraklasie MŁODZIKA nasz zespół wygrał z akademią Olimpii Elbląg 2:0 i dzięki temu jest liderem po dwóch rozegranych spotkaniach.

Po nieudanej inauguracji rozgrywek efektowną wygraną zaliczył na poziomie I ligi MŁODZIK D2, który pokonał Sokoła Ostróda aż 8:0.

W wyjątkowym turnieju w Mrągowie wzięli udział nasi ORLICY. Mieli oni możliwość rywalizować przez dwa dni z czołowymi akademiami w kraju. W Mrągowie zameldowały się m.in. zespoły Legii Warszawa, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Cracovii, Jagielloni Białystok, Zagłębia Sosnowiec czy Radomiaka Radom. Nasi zawodnicy wygrali 3 mecze i 1 zremisowali. 9 spotkań zakończyło się przegraną. Jednak rywalizacja z takimi zespołami to na pewno wspaniała i owocna lekcja. Turniej wygrał Lech Poznań, druga była Jagiellonia, a trzecia warszawska Legia.

Swoje ligowe mecze rozgrywali także SKRZACI i ŻACY, jednak ich wyników się tradycyjnie nie podaje do wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *