#MłodyWtorek GRAMY! (06.09.2022)

Wszystkie nasze grupy powróciły do stałej rywalizacji, więc czas na nowo otworzyć cykl #MłodyWtorek! Zapraszamy na tygodniowy przegląd wydarzeń w akademii!

Nowa runda to nowe rozgrywki. Nasi JUNIORZY, którzy rywalizują także na poziomie Ligi Okręgowej do rozgrywek I ligi Juniora przystąpią 14 września starciem z GKS Wikielec. W Okręgówce radzą sobie natomiast wybornie. Wspierani przez starszych kolegów mają komplet zwycięstw po pierwszych 5. kolejkach! Dumni jesteśmy także z indywidualnych osiągnięć zawodników związanych z tą grupą – Hubert Zadroga i Szymon Licznerski reprezentują nasz kraj w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w futsalu. Oskar Dmochewicz natomiast strzelił swoją pierwszą bramkę w Futsal Ekstraklasie!

TRAMPKARZE KS Constract Lubawa, czyli grupa którą wcześniej mianowaliśmy starszymi młodzikami, występują na poziomie Ekstraklasy. Jak na razie radzą sobie świetnie. Po trzech kolejkach mają komplet zwycięstw. W ostatni weekend pokonali Jezioraka Iława 9:0! Najważniejsze mecze jednak dopiero przed nimi.

MŁODZIK w dwóch pierwszych kolejkach Ekstraklasy D1 niestety dwukrotnie przegrywał. W ostatni weekend lepsza okazała się Akademia Piłkarska Ostróda.

Druga grupa MŁODZIKÓW rozpoczęła walkę w Ekstraklasie D2 od wygranej z Małym Jeziorakiem. W ostatni weekend młodzi Konstruktorzy zremisowali z Concordią Elbląg 1:1.

Młodsze grupy tradycyjnie nie będą miały prowadzonych klasyfikacji bramkowych i punktowych. Mamy tutaj natomiast sporo nowych zawodników, którzy w wakacje zdecydowali się na treningi w naszej Akademii. Kibicujemy im z całej siły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *