#MłodyWtorek 28.09.2021 – z Ełku do Ełku

Rona Ełk sprawdziła w dwóch rocznikach postępy młodych Konstruktorów. Wysoko wygrali Juniorzy Młodsi, Żak imponuje formą w turniejach towarzyskich. Jak minął tydzień w Szkółce KSC? Zapraszamy na #MłodyWtorek!

Drużyna Juniora Młodszego urządziła sobie kolejną demolkę w I lidze. Tym razem w meczu z Iskrą Smykówko padło 13 goli autorstwa naszych zawodników. Pierwszej miejsce w pierwszej lidze, komplet punktów, bilans bramkowy 52:3. Teraz przyjdzie czas na poważniejszą weryfikację, bo w najbliższej kolejce będzie miał miejsce mecz na szczycie – rywalem Konstruktorów będzie wicelider tabeli Olimpia II Elbląg.

Dwa roczniki Młodzika rywalizowały z rówieśnikami z Rony Ełk. Młodzik D1 wygrał u siebie 4:0 Młodzik D2 przegrał na wyjeździe 3:2. „Jedynka” jest obecnie liderem Ekstraklasy z kompletem punktów, „dwójka” zajmuje miejsce 4. Ciekawa będzie kolejna kolejka. Młodzik D1 zagra z zespołem Naki Olsztyn. Młodzik D2 podejmie u siebie lidera w tym roczniku – SMP Żuri Olsztyn.

Orlik przygotowuje się do startów halowych. W ten weekend rozegrali grę wewnętrzną na hali w Byszwałdzie.

Grupa Żak ma za sobą pracowity, ale bardzo dobry weekend. W sobotę Żacy rywalizowali na turnieju w Barczewie, w którym zajęli 1 miejscie! Rywalami bardzo dobre ośrodki: Pisa Barczewo, Żuri Olsztyn, Mrągovia Mrągowo, DKS Dobre Miasto, SKS Szczytno. Bilans: cztery wygrane i jeden remis. A już w niedzielę Żacy byli w Toruniu, gdzie w sparingu pokonali Akademię Młode Talenty aż 14:3. Gra tego rocznika wygląda bardzo obiecująco!

Nasi najmłodsi zawodnicy, czyli grupa Skrzat, swoje ligowe mecze zagrali w tygodniu. Podczas turnieju ligowego w Lidzbarku Welskim – w układzie 4 w polu, bez bramkarza – Skrzaty rywalizowały z Puncio Lidzbark Welski, Małym Jeziorakiem, Gminą Kozłową i Golmanią Działdowo. Tradycyjnie wyniki ligowych spotkań najmłodszych adeptów futbolu nie są podawane. Wracamy jednak zadowoleni z możliwości rywalizacji, gry i dobrej zabawy – i to dla tego rocznika ma być najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *