#MłodyWtorek 22.06.2021 – Młodzik Mistrzem Ekstraklasy! Wszyscy z medalami!

To już ostatni #MłodyWtorek w tym sezonie. Drużyny dziecięce i młodzieżowe KS Constract Lubawa zakończyły sezon rozgrywkowy! I zakończyły go w pięknym stylu – wszystkie grupy młodzieżowe zdobyły medale! Grupa Młodzik – medal złoty!

Oddajmy więc najpierw pole mistrzom Ekstraklasy, którzy w ostatniej kolejce rywalizowali z Sokołem Ostróda. Ostródzianie zostali rozbici w Lubawie 3:0, a młodzi Konstruktorzy patrzyli, co stanie się dzień później w Elblągu. Porażka Olimpii 1:2 z Naki Olsztyn oznacza, że Constract Lubawa kończy sezon ze złotym medalem! Brawo, brawo, brawo!

Ostatnia kolejka pierwszej ligi drugiego rocznika grupy Młodzik skończyła się imponującym zwycięstwem Konstruktorów. W Suszu nasi zawodnicy pokonali tamtejszą Unię 0:10!! Jedną trzecią straconych goli w całych rozgrywkach, Unia Susz straciła w tym właśnie meczu. Constract skończył rozgrywki na pierwszym miejscu i awansował na najwyższy szczebel rozgrywkowy – ale takie rozstrzygnięcie zapewnił sobie dużo wcześniej!

Trampkarze wysoko przegrali w Elblągu 5:0. Zwycięstwo dałoby im srebro, a tak kończą rozgrywki z medalem brązowym. To jednak wynik bardzo dobry, biorąc pod uwagę klasę rywali w tym roczniku.

Grupy Skrzat, Żak i Orlik bez rozgrywek w ten weekend. Zakończyły już starty ligowe.

W planach na przyszłe tygodnie jeszcze trochę treningów, gier wewnętrznych i turniejów towarzyskich. Grupy Orlik i Młodzik wystąpią natomiast w dwóch turniejach na przełomie czerwca i lipca. Będą to rozgrywki Naki Cup w Olsztynie oraz Summer Cup w Gdyni. Potem zasłużone wakacje i czekamy na powrót naszych podopiecznych w zdrowiu i w dobrej formie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *