#MłodyWtorek 21.06.2022 – Ostatni raz w tym sezonie

W tym tygodniu mamy zakończenie roku szkolnego. Tym samym kończą się też ligowe starty naszych zawodników. W wakacje będziemy brali udział w turniejach towarzyskich, jednak intensywność gier nieco nam spadnie. Stąd w cyklu #MłodyWtorek spotkamy się najpewniej około września. Tym bardziej zachęcamy do lektury!

JUNIORZY byli największymi bohaterami minionego tygodnia. Została im do rozegrania ostatnia, decydująca kolejka i pokazali się w niej z bardzo dobrej strony. Nasz zespół pokonał na wyjeździe Start Nidzica 2:0 i dzięki temu zapewnił sobie Mistrzostwo I ligi (to najwyższe wojewódzkie rozgrywki w tej kategorii wiekowej). Nasi rywale chwalili wysoką kulturę gry naszego zespołu. Gratulujemy! Teraz Juniorzy powalczą w barwach KSC o awans seniorskiej sekcji piłki nożnej do Klasy Okręgowej!

MŁODZICY wzięli udział w finale wojewódzkim turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”, który odbył się w Wikielcu. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna zajęła drugie miejsce za gospodarzami. Ponadto w turnieju wzięły udział drużyny Polonii Iłowo-Osada, LZS Nowe Miasto Lubawskie oraz SP Dąbrówno.

ORLICY rozegrali turniej ligowy w Iławie. W tej kategorii wyników tradycyjnie się nie podaje. Grupa rywalizowała z Jeziorakiem Iława, Młodymi Lwami Mszanowo, i PFT Drewneksem Sampława. Był to ostatni ligowy turniej w tym sezonie.

SKRZACI w ten weekend mieli gry wewnętrzne.

Uwaga! Można dołączyć do grona zawodników naszej akademii! Już jutro zostanie rozegrany test mecz dla zawodników chcących dołączyć do naszych zespołów. Zapisy i szczegółowe informacje u koordynatora Szkółki: d.mederski@constract.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *