#MłodyWtorek – 11.10.2021

Pisaliśmy już o tym, że starszy rocznik Młodzika zapewnił sobie tytuł mistrzowski w Ekstraklasie! Cieszymy się i zaglądamy na pozostałe młodzieżowe boiska.

Odnotujmy jeszcze tylko: Młodzicy wygrali 5:0 z Warmią Olsztyn i prowadząc w lidze z kompletem zwycięstw są pewni pierwszego miejsca. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. Ich młodsi koledzy z tej samej grupy przegrali natomiast z faworyzowaną ekipą Żuri Olsztyn 2:6 (mimo prowadzenia 2:0) i plasują się w środku stawki.

Juniorzy Młodsi narobili zaległości ligowe i w tygodniu pokonali na wyjeździe MKS Działdowo, wracając na pozycję lidera. W weekend natomiast umocnili się na pierwszy miejscu, wygrywając na wyjeździe z Zatoką Braniewo 4:0. Za tydzień – derby z Motorem Lubawa.

Grupa Orlik także ma za sobą kolejne potyczki ligowe, które rozegrali jako gospodarz w Lubawie.

Żacy jak zwykle byli pracowici. W sobotę podzieleni na roczniki rywalizowali w dwóch turniejach towarzyskich w Kętrzynie i w Iławie, pokazując się z bardzo dobrej strony w starciach z mocnymi klubami z regionu.

Skrzat rozegrał turniej ligowy w Lidzbarku (zwanym dawniej Welskim). Nasi najmłodsi podopieczni rywalizowali tam z Poncio Lidzbark, Olimpią Olsztynek i Golmanią Działdowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *