#MłodyWtorek 10.05.2022 – komplet zwycięstw akademii KSC!

Bardzo udany był ostatni weekend dla naszej akademii. Wszystkie drużyny rywalizujące w rozgrywkach ligowych zdobyły komplet punktów. Podsumujmy więc dokonania naszej młodzieży z ostatniego tygodnia!

Informowaliśmy już o debiucie w seniorskiej drużynie piłki nożnej Constractu trenera Dawida Mederskiego. Tymczasem trener „w spadku” po Damianie Jarzembowskim otrzymał także drużynę JUNIORÓW. W sobotę rano nasza drużyna pokonała na wyjeździe Dąb Kadyny 5:1 w ramach rozgrywek I ligi.

TRAMPKARZE w I lidze pokonali 6:0 Wkrę Działdowo i po trzech kolejkach są liderem tabeli z kompletem punktów i bilansem bramek… 27:0.

MŁODZIK D1 w Ekstraklasie pokonał w domowym meczu Jezioraka Iława 1:0. Ta drużyna Constractu także ma w tym momencie komplet wygranych po pięciu rozegranych kolejkach.

MŁODZIK D2 w rozgrywkach I ligi rozbił Sokoła Ostróda 4:0. Nasz zespół plasuje się za dwoma zespołami z Iławy, a przed dwoma zespołami z Ostródy.

W rozgrywkach drużyn, których punktów i wyników się nie podaje, również odnotowaliśmy bardzo dobre występy. ORLICY rywalizowali w meczu mistrzowskim oraz w turnieju w Lubawie.

ŻACY podzieleni na trzy zespoły rywalizowali w turniejach w Dobrym Mieście oraz w Iławie. Nasze zespoły kompletnie zdominowały rywalizację z innymi akademiami.

SKRZACI rozegrali w tym tygodniu mecze wewnętrznie.

W trawiastych rozgrywkach ligowych Constract ma za sobą bardzo udaną kolejkę. Komplet punktów zdobyły wszystkie rywalizujące grupy.

Juniorzy pod wodzą Dawida Mederskiego pokonali na wyjeździe Dąb Kadyny 5:1. Trampkarze w I lidze pokonali na wyjeździe Wkrę Działdowo 6:0. Młodzik D1 w Ekstraklasie wygrał 1:0 domowy mecz z Jeziorakiem Iława. Młodzik D2 grający w I lidze rozbił Sokoła Ostróda 4:0. Grupy, których wyników i punktów się nie podaje, również rozegrali świetne spotkania. Orlicy rywalizowali w meczu mistrzowskim oraz w turnieju ligowym (oba w Lubawie). Żacy podzieleni na trzy drużyny rozegrali dwa turnieje ligowe – w Dobrym Mieście i w Iławie – absolutnie dominując nad innymi akademiami. Skrzaci rozegrali mecze wewnętrzne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *