#MłodyWtorek 05.10.2021 – ciężki weekend za nami!

Zapraszamy na wtorkowy cykl informujący o tym, co dzieje się w Szkółce KS Constract!

Zaczynamy tradycyjnie od najstarszych. Drużyna Juniora Młodszego po raz pierwszy w tym sezonie straciła punkty w rozgrywkach pierwszej ligi. W meczu na szczycie uległa u siebie Olimpii Elbląg 0:2. Mecz kończyliśmy w dziesiątkę po otrzymaniu czerwonej kartki. Nie udało się również wykorzystać rzutu karnego. To oznacza spadek na drugie miejsce w tabeli, ale Konstruktorzy mają zaległe spotkanie. Straty odrobią w najbliższym tygodniu rywalizacją z trzecim w tabeli MKS-em Działdowo.

Dwie drużyny Młodzików zagrały ze zmiennym szczęściem. Starsza grupa utrzymała pozycję lidera i nadal ma komplet punktów! A to dzięki pewnej wygranej na wyjeździe z zespołem Naki Olsztyn 5:1!

Młodsi Młodzicy przegrali niestety z liderem, którym w ich grupie jest inna olsztyńska akademia – Żuri. Na własnym boisku ulegliśmy im 1:4.

Orlicy rywalizowali podczas turnieju ligowego w Iławie, z którego wracają z dorobkiem 2 zwycięstw, remisu i 2 porażek.

Żacy rywalizowali na turnieju Susz Cup, gdzie wystawiliśmy dwa zespoły z tego rocznika. Jeden z naszych zespołów został zwycięzcą całego turnieju, drugi zespół zajął natomiast 3 miejsce! W turnieju za przeciwników mieli zespoły z Mszanowa, Susza, Biskupca i Iławy.

Ponadto Żak ma za sobą rywalizację w Elblągu, gdzie podczas turnieju ligowego rocznik 2014 zagrał w kratkę – dwa mecze wygrana, dwa przegrane i remis. W rozgrywkach dziecięcych – jak często podkreślamy – nie gra się jednak na wynik, ale realizuje się cele szkoleniowe.

Skrzaty na październik nie mają zaplanowanej rywalizacji zewnętrznej. Realizują treningi i mecze wewnętrzne na hali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *