#MłodyWtorek (02.11.2022) – podsumowanie rozgrywek piłkarskich

Czas na futsal! Zakończyliśmy rozgrywki piłkarskie i teraz czeka nas cykl rozgrywek halowych. To tradycyjny element szkolenia w naszej akademii – dwutorowość. Przynosi ona bardzo dobre owoce, szlifując różne elementy rzemiosła sportowego, umożliwiając w przyszłości młodym zawodnikom specjalizację w kierunku futsalu lub piłki nożnej. Wszystko wzorem mocnych piłkarsko krajów jak Hiszpania czy Portugalia. Dziś środa, ale z racji na przerwę świąteczną właśnie dziś zapraszamy na cykl #MłodyWtorek będący podsumowaniem rozgrywek piłkarskich drużyn z naszej akademii.

JUNIORZY zakończyli rozgrywki I ligi bardzo wysoką porażką w Elblągu. Constract przegrał z Olimpią 0:8. Warto jednak zaznaczyć, że przez kumulację rozgrywek w tym okresie ostatnie mecze Konstruktorzy grali wyłącznie w jedenastu – bez ławki rezerwowych. I ligę wygrała Olimpia Elbląg z taką samą liczbą punktów, co Huragan Morąg. Trzecie miejsce zajęła Concordia, Constract uplasował się na czwartym miejscu wyprzedzając kolejno Zatokę Braniewo, Motor Lubawa, GKS Wikielec i Polonię Pasłęk.

TRAMPAKRZE zakończyli rozgrywki Ekstraklasy na trzecim miejscu. Od naszych zawodników mocniejsze okazały się zespoły Olimpii Elbląg i Mazurii Giżycko. Z tą ostatnią drużyną Konstruktorzy zmierzyli się w ostatniej kolejce. Najmocniejszy zespół Ekstraklasy Trampkarzy wygrał z naszym zespołem 2:1.

MŁODZICY rywalizowali w rocznikach D1 i D2. W starszej grupie nasza drużyna zajęła trzecie miejsce, ustępując drużynom AP Ostróda i Olimpii Elbląg. W ostatniej kolejce nasz Młodzik D1 pokonał najsłabszą w lidze Polonię Pasłęk aż 9:0.

Młodzik D2 zdobył Mistrzostwo Ekstraklasy! W ostatniej kolejce Constract pauzował i czekał na pozostałe rozstrzygnięcia w lidze. Te ułożyły się tak, że nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce z równą liczbą punktów w stosunku do drugiego Małego Jezioraka Iława. Trzecie miejsce zajęła drużyna Concordii Elbląg.

Tradycyjnie nie podajemy wyników drużyn młodszych. W kategoriach ORLIKA, ŻAKA i SKRZATA rozgrywki jesienne również dobiegły końca. Teraz przed naszymi zespołami sezon futsalowy! Gdy się rozpocznie, powróci cykl #MłodyWtorek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *