Mecz jak na hit przystało! Piast Gliwice 2:2 Constract Lubawa

Constract Lubawa zremisował na wyjeździe z Mistrzem Polski – Piastem Gliwice – 2:2. Mecz obfitował w dużą ilość sytuacji i trzymał w napięciu do samego końca.

Constract wyszedł na prowadzenie dzięki trafieniu Chano, który na listę strzelców wpisał się po sprytnie rozegranym rzucie wolnym przez Konstruktorów. W drugiej połowie Piast zdołał odpowiedzieć i wyjść na prowadzenie dzięki bramkom Cadiniego i Gracy. Wynik spotkania na 2:2 ustalił Tomasz Kriezel, którego strzał po odbiciu od poprzeczki minimalnie przekroczył linię bramkową.

Konstruktorzy z jednej strony mogą czuć niedosyt, gdyż wielokrotnie obijali w tym meczu słupki bramki przeciwnika, z drugiej jednak wiele razy zespół z Lubawy był ratowany przez fantastycznie dysponowanego w tym dniu Grzegorza Okuniewskiego. Ostatecznie należy więc przyznać, że wynik dobrze oddaje to, co zobaczyliśmy na parkiecie.

Kolejny mecz ligowy Constract zagra u siebie 16 października, o godzinie 18:00. Rywalem będzie AZS UŚ Katowice. Informacje o zakupie biletów na to spotkanie znajdziecie klikając ten link: http://ksconstract.pl/informacja-o-sprzedazy-biletow-na-mecz-z-azs-us-katowice-16-10-2022-godz-1800/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *