Łatwiej czy wcale nie? Zapowiedź 3.kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy

Czas na drugi mecz domowy. Constract przystępujący do rywalizacji z kompletem punktów, podejmie u siebie drużynę Red Devils Chojnice. Czerwone Diabły po pierwszych dwóch spotkaniach mają jedno oczko – za remis w starciu z beniaminkiem AZS UG Gdańsk. Czy Konstruktorów czeka łatwiejsza przeprawa?

Druga kolejka dla Czerwonych Diabłów to wysoka porażka z Rekordem Bielsko-Biała. Constract po perypetiach w pierwszej połowie pokonał MOKS Białystok 4:2, a potem pokonał na wyjeździe twardy FC Toruń 3:6. To drugie spotkanie było znacznie lepsze w wykonaniu Konstruktorów, niż inauguracja. Zdaje się, że zespół trenera Grubalskiego wchodzi na właściwe tory. Czy więc w sobotę czeka nas łatwa przeprawa? O to zapytaliśmy bohatera ostatniego meczu – Jakuba Raszkowskiego.

Constract ma komplet punktów i zagrał w Toruniu bardzo dobry mecz. Czerwone Diabły z Chojnic zdobyły jedno oczko z beniaminkiem z Gdańska i wysoko poległy w starciu z Rekordem. Zapytam wprost – czy w sobotę czeka Was łatwy mecz?

JAKUB RASZKOWSKI: Cieszmy się z tego, że wygraliśmy dwa mecze, które mieliśmy. Ale bardzo dobrze wiemy, ze żaden mecz, który będziemy grali, nie będzie łatwy. W sobotę czeka nas bardzo trudne spotkanie. Na pewno drużyna z Chojnic nie przyjeżdża by zagrać sobie mecz, lecz z pewnością będą chcieli napsuć nam krwi i wygrać.

Jak oceniasz swoją formą? Hattrick w starciu z FC Toruń – imponujący!

JAKUB RASZKOWSKI: Co do formy uważam, że jestem bardzo dobrze przygotowany do każdego meczu. Pracujemy nad tym na każdym treningu, żeby każdy z zawodników był w jak najlepszej dyspozycji na mecz. Hattrick to nagroda za tę ciężką pracę.

Porównując pierwsze dwa spotkania można odnieść wrażenie, że czas pracuje na Waszą korzyść. Czy faktycznie jako zespół z tygodnia na tydzień rozumiecie się lepiej?

JAKUB RASZKOWSKI: Wiadomo, że zwycięstwa wnoszą dużo pozytywnych emocji do zespołu i dzięki temu też lepiej nam się współpracuje jako całość na treningach i w meczach. W szatni panuje dobra atmosfera i myślę, że to tez w dużej mierze przekłada się na cały zespół jako kolektyw.

Dziękuję za rozmowę i życzę zwycięskiej rywalizacji w sobotę!

JAKUB RASZKOWSKI: Dziękuje za rozmowę. Do zobaczenia w sobotę na hali!

Mecz Constract Lubawa – Red Devils Chojnice już 25 września o godzinie 16:00 w hali sportowej przy ulicy Świętej Barbary w Lubawie. Bilety dostępne na kupbilet.pl. Uruchamiamy też możliwość zakupu w dniu meczu przy wsparciu pracownika klubu. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *