KUP BILET – informacja o zasadach wejścia na mecz z AZS UŚ Katowice

Drodzy kibice! Wracacie na trybuny! Poniżej przedstawiamy informacje ważne dla osób posiadających karnety oraz chcących nabyć bilet.

POSIADACZ KARNETU – wchodzi na mecz za okazaniem karnetu. Chcąc zrekompensować Państwu fakt, że na większość meczów nie mogliście wejść, dajemy Wam możliwość dokonania bezpłatnych zakupów w sklepiku klubowym, który rusza od lipca. Wówczas na adres mailowy karnety@ksconstract.pl piszecie, co chcielibyście zamówić i jak się nazywacie. My pomagamy Wam zrealizować dalszą część zamówienia. Tam prosimy również kierować wszelkie pytania te osoby, które posiadają karnet!

CHCĄCY KUPIĆ BILET – wejdź w link https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0100/opis Tam działaj zgodnie z instrukcją operatora strony. Z wydrukowanym bilet przyjdź na mecz. Nie ma możliwości zakupu biletów inną drogą! Metoda internetowa jest jedyną dopuszczalną drogą dystrybucji wejśćiówek.

ZASADY WEJŚCIA:

  1. Zachowaj dystans od innych osób – kolejka w odległościach.
  2. Musisz mieć zasłonięte maseczką usta i nos, aby być wpuszczonym na obiekt.
  3. Wchodząc zdezynfekuj rękę.
  4. Zajmujemy co drugie miejsce na zasadzie szachownicy – co drugi rząd miejsca parzyste, co drugi rząd miejsca nieparzyste (siedzimy naprzemiennie).
  5. Podczas poruszania się po obiekcie trzeba mieć założoną (poprawnie) maseczkę!
  6. Bezwzględnie dopasowuj się do poleceń organizatora. Osoby niestosujące się mogą być wyproszone z obiektu bez możliwości zwrotu środków za bilet.

Początek spotkania 29 maja (sobota) o godzinie 18:00. Transmisja w TVcom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *