Konstruktorzy z AWANSEM!!!

KS Constract Lubawa rozbił Tęczę Miłomłyn w rewanżowym meczu barażu o awans do Ligi Okręgowej, dzięki czemu zapewnił sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Środowy mecz w Grabowie zakończył się wynikiem 6:1!

Podopieczni Dawida Mederskiego wyszli na ten mecz z czterobramkową zaliczką z pierwszego meczu i byli absolutnym faworytem do awansu. Lubawski zespół wyszedł na prowadzenie dzięki trafieniu Alana Klimka w 18. minucie meczu. Prowadzenie jeszcze przed przerwą podwyższył Jakub Banach.

W pierwszej połowie widzieliśmy wyraźną przewagę Konstruktorów, choć goście mieli swoje sytuacje. Najlepsze z nich zakończyły się obroną Macieja Kordalskiego po strzale głową, w drugiej dogodnej sytuacji naszego bramkarza ratowała poprzeczka.

W drugiej połowie Constract nadal dominował i stopniowo podwyższał wynik. Hat-tricka dzięki dwóm kolejnym trafieniom skompletował Alan Klimek. Gola zdobył też Oskar Dmochewicz i – z rzutu karnego – Szymon Licznerski.

Gościom należą się słowa uznania, bo do końca starali się walczyć i zostało to nagrodzone golem honorowym. Po nieporozumieniu w naszym polu karnym, trafienie samobójcze zaliczył Patryk Dereszewskim.

Wynik 10:1 w dwumeczu oznaczał, że Constract pewnie wywalczył awans do Ligi Okręgowej prezentując się wyraźnie lepiej od zespołu, który na tym poziomie dotąd występował. Z zaciekawieniem czekamy więc na to, co przyniesie piłkarzom KSC sezon 22/23.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *