Konstruktorzy wygrywają sześcioma bramkami, ale w lidze status quo

Constract Lubawa pokonał na wyjeździe Iskrę Smykówko 1:7! Wysoka wygrana pozwoliła Konstruktorem utrzymać sytuację w tabeli, ponieważ swoje mecze wygrały również Iskra Narzym i Orzeł Janowiec Kościelny.

Constract już do przerwy miał trzybramkową zaliczkę dzięki dwóm bramkom Alana Klimka i jednej Jakuba Banacha. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Banach pogrzebał nadzieje gospodarzy podwyższając wynik na 4:0. Kolejnego w tym sezonie hat-tricka skompletował Alan Klimek w 62. minucie. Goście zdobyli chwilę później bramkę honorową. Wynik ustaliły trafienia Jakuba Lendzionowskiego i Oskara Dmochewicza.

Iskra Narzym pokonała na wyjeździe Wel Lidzbark 1:4. Orzeł Janowiec Kościelny wygrał – również na wyjeździe – z Osą Ząbrowo 1:3.

W tabeli na prowadzeniu jest Iskra Narzym, która ma jeden punkt przewagi nad Constractem i Orłem. Konstruktorzy mają w tej trójce najlepszy bilans meczów bezpośrednich. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki. Ligę wyżej awansuje zwycięzca, drugi zespół zagra w barażach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *