Kłopoty do przerwy, pewna wygrana. Constract pokonuje Legię Warszawa

Constract Lubawa wygrał z walczącą o utrzymanie Legią Warszawa 5:2. Do przerwy do legioniści schodzili z prowadzeniem, jednak druga połowa została zdominowana przez Konstruktorów.

Constract prowadził już po kilkudziesięciu sekundach – do siatki rywali trafił Tomasz Kriezel. Legia zdołała jednak wyrównać, a następnie wyjść na prowadzenie. Do szatni drużyny zeszły przy stanie 1:2 dla drużyny gości. Druga połowa to jednak dominacja Constractu, który konsekwentnie dążył do wyrównania, następnie do zwycięstwa. W końcówce goście zaryzykowali grą z wycofanym bramkarzem i narażali się na kontry, który Constract skutecznie wykorzystywał. Gole Malagutiego, Adriano, Maciej Jankowskiego i Kacpra Sendlewskiego dały ostatecznie wynik 5:2 dla Konstruktorów.

Najbliższy mecz Constractu już w najbliższą niedzielę o 18:00. Do Lubawy przyjeżdża „walczący o życie” Clearex Chorzów. Informacje o biletach wraz z linkiem do sprzedaży internetowej znajdziecie klikając w ten link: https://ksconstract.pl/sprzedaz-biletow-na-mecze-z-legia-warszawa-23-04-g-1800-i-clearexem-chorzow-30-04-g-1800/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *