Jakub Raszkowski przedłużył kontrakt z KSC!

Jakub Raszkowski zostaje w KS Constract Lubawa! Najskuteczniejszy zawodnik obecnego sezonu STATSCORE Futsal Ekstraklasy podpisał z klubem nowy kontrakt.

Umowa została zawarta na dwa lata, czyli do końca sezonu 2023/2024 i wejdzie w życiu po zakończeniu trwających rozgrywek.

Przy okazji przedłużenia kontraktu, rozmawialiśmy z Jakubem temat jego decyzji. Oto zapis rozmowy:

Przedłużony kontrakt z KSC na kolejne dwa lata. Po pierwsze Ci gratuluję. Powiedz, dlaczego zdecydowałeś się na pozostanie w Lubawie, bo Twoja forma w tym sezonie na pewno nie umknęła uwadze innych klubów i pewnie nie miałbyś problemów złapać angaż gdzieś indziej?

JAKUB RASZKOWSKI: Dziękuje bardzo! Zdecydowałem się na pozostanie w Lubawie, ponieważ jest to moje miasto, gdzie mam rodzinę, przyjaciół, ale również najlepszych kibiców w Polsce!

Każdy kto śledzi nasze mecze widzi Twój progres. Czy na tej podstawie można ocenić, że KS Constract to dobry klub do rozwoju swojego potencjału?

JAKUB RASZKOWSKI: Myślę, że rozwijam się nadal z treningu na trening. I tak! Uważam, że nasz klub jest dobrym miejscem, które umożliwia rozwój swojego potencjału!

Jest nowy kontakt, to powiedz jakie są Twoje cele na te dwa lata?

JAKUB RASZKOWSKI: Cele są niezmienne, czyli zdobycie Mistrzostwa Polski i wygranie Pucharu! Co za tym idzie, również chciałbym z klubem awansować do rozgrywek futsalowej Ligi Mistrzów! Indywidualnie chcę się jak najbardziej rozwinąć i dawać jak najwięcej drużynie!

W niedzielę mecz z AZS UW Wilanów Warszawa. Na parkiecie Ty, Maciej Pikiewicz i Michał Klaus… To widowisko trzeba zobaczyć! Jakiego meczu się spodziewasz?

JAKUB RASZKOWSKI: Spodziewam się bardzo ciekawego jak i dynamicznego meczu, na pewno kibice którzy zjawia się na meczu nie będą żałować!

Jakie pierwsze słowa do kibiców po podpisaniu nowego kontraktu?

JAKUB RASZKOWSKI: Najlepsze dopiero przed nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *