Informacje o sprzedaży biletów na ćwierćfinałowe mecze fazy Play-Off z Dremanem Opole

Już we wtorek Constract Lubawa rozegra w Opolu pierwszy mecz ćwierćfinałowy fazy Play-Off FOGO Futsal Ekstraklasy. Losy awansu zostaną rozstrzygnięte w Lubawie. Poniżej przedstawiamy informację o możliwości zakupu biletów na najbliższe spotkania.

Aby uzyskać awans do półfinału jeden z zespołów musi wygrać dwa mecze. To oznacza, że z pewnością czekają nas futsalowe emocje w sobotę 13 maja (godz. 17:45, transmisja TVP Sport). Jeśli ćwierćfinał się nie rozstrzygnie (Lubawa i Opole będą miały po jednym zwycięstwie) czekają nas dodatkowe emocje 14 maja (godz. 15:30). Bilety na sobotnie spotkanie można kupić drogą internetową pod linkiem: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0218/opis

Bilety, które pozostaną po zakończeniu sprzedaży internetowej będą dostępne przy wejściu na obiekt.

Na ewentualny mecz niedzielny wejściówki będą sprzedawane WYŁĄCZNIE stacjonarnie. Najpierw możliwość zakupu będą mieli kibice obecni na sobotnim meczu (punkty sprzedaży zostaną otwarte od razu po zakończeniu spotkania). Pozostałe wejściówki będą dostępne w dniu meczu przy wejściu na obiekt.

Ceny biletów pozostają bez zmian:
15 złotych – bilet normalny
5 złotych – bilet ulgowy (dla dzieci do lat 10. wyłącznie po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek)
bezpłatnie na mecz wchodzą dzieci do lat3. oraz zawodnicy akademii KS Constract.

UWAGA! Posiadacze karnetów na rundę zasadniczą mogą bezpłatnie wejść na mecze po okazaniu karnetu. Pracownicy firmy Constract Export-Import mogą skorzystać z promocji dla pracowników. Szczegółowe informacje do uzyskania w biurze Kontroli Jakości. Ponadto osoby obecne na wszystkich meczach fazy Play-Off będą mogły otrzymać darmowy bilet na pierwszy mecz finałowy w przypadku awansu naszej drużyny. W celu weryfikacji konieczne jest zachowanie wszystkich wejściówek.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE FAZY PLAY-OFF ZNAJDZIECIE W TYM ARTYKULE: https://ksconstract.pl/przewodnik-po-fazie-play-off/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *