Informacje o biletach na mecz z FC Reiter Toruń (środa, 25.01.2023, g.19:00)

Tym razem w ŚRODĘ O 19:00 czeka nas mecz FOGO Futsal Ekstraklasy! Rywal? Znakomity. To drużyna FC Reiter Toruń, z którą Konstruktorzy niespodziewanie przegrali w październiku. Teraz czas na rewanż! NA TO SPOTKANIE PRZYGOTOWALIŚMY SPECJALNĄ OFERTĘ DLA UCZNIÓW I ICH RODZICÓW Z OKAZJI FERII ZIMOWYCH!

Na spotkanie z drużyną FC Reiter Toruń wszyscy uczniowie wchodzą za darmo, ale warunkiem jest OKAZANIE WAŻNEJ LEGITYMACJI! Rodzic, który przyjdzie z dzieckiem, może kupić bilet w promocyjnej cenie 8 złotych. To promocja z okazji ferii zimowych – zachęcamy do skorzystania!

Poza tym w sprzedaży są bilety normalne w cenie 15 złotych. Pracownicy firmy Constract Export-Import mogą skorzystać z promocji dla pracowników – informacje są wywieszone na głównej bramie zakładowej w Grabowie na tablicy ogłoszeń.

Za darmo wchodzą zawodnicy Szkółki KS Constract oraz dzieci do lat 3. Konieczne jest potwierdzenie wieku dziecka.

Bilety są dostępne tutaj: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0188/opis

W przypadku sprzedaży internetowej – rodzic, który przyjdzie z dzieckiem okazującym legitymację szkolną, kupuje na aukcji bilet za 8 złotych (Rodzicielski). Osoby uprawnienie do wejścia darmowego nie kupują biletu na aukcji.

JEŚLI KTOŚ ZAKUPI BILET ZA 8 ZŁOTYCH (RODZICIELSKI), A NIE BĘDZIE W TOWARZYSTWIE DZIECKA OKAZUJĄCEGO LEGITYMACJĘ, NIE BĘDZIE MÓGŁ WEJŚĆ NA OBIEKT – BĘDZIE MUSIAŁ NABYĆ BILET NORMALNY!

Zapełnijmy halę i dopingujmy! Zapraszamy na mecz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *