Informacje dot. sprzedaży biletów na mecz z Futsal Leszno (14.11, godzina 16:00)

Pod spodem znajdziecie Państwo zestaw najważniejszych informacji, dotyczący wejściówek na mecz KS Constract Lubawa – Futsal Leszno.

Zaczniemy od bardzo ważnego komunikatu – wydarzenie jest zakwalifikowane jako IMPREZA MASOWA DOPUSZCZONA W REŻIMIE SANITARNYM. PROSIMY ZABIERAĆ ZE SOBĄ MASECZKI I ZAKŁADAĆ JE PRZY WEJŚCIU NA OBIEKT, OCHRONA UZALEŻNIA WPUSZCZENIE NA OBIEKT OD SPEŁNIENIA TEGO OBOWIĄZKU.

Osoby, który kupiły bilet na trójmecz biorą ze sobą właściwą wejściówkę. Sprzedaż ta została zamknięta wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego podczas spotkania z AZS UG Gdańsk.

Bilety będzie można kupić przy wejściu na halę w dniu meczu w cenie 15 złotych normalny i 5 złotych ulgowy (dla dzieci do lat 10). Należy ze sobą zabrać dokument poświadczający wiek dziecka!

Sugerujemy zakup drogą internetową (na końcu artykułu link)! Do piątku włącznie bilet normalny można nabyć w promocyjnej cenie 10 złotych. Klub nie ma jednak wpływu na ewentualne dodatkowe prowizje naliczane przez sprzedawcę. W sobotę ta cena wzrośnie do standardowych 15 złotych. Internetowo można także kupić bilety ulgowe w cenie 5 złotych (dla dzieci do lat 10).

Oddzielna sprzedaż promocyjnych biletów prowadzona jest dla pracowników firmy Constract na terenie zakładu.

Bezpłatnie na obiekt wchodzą zawodnicy Szkółki KS Constract oraz dzieci do lat 3.

Reasumując:

Constract Lubawa – Futsal Leszno (niedziela, 14 listopada, godzina 16:00).
Bilety:
Normalny – 15 złotych (do piątku włącznie promocyjna cena 10 złotych)
Ulgowy – 5 złotych (dla dzieci do lat 10 po okazaniu dokumentu tożsamości)
Bezpłatnie – zawodnicy Szkółki i dzieci do lat 3.

LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0119/opis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *