Informacja o sprzedaży biletów na mecz z AZS UŚ Katowice (16.10.2022, godz.18:00)

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na mecz KS Constract Lubawa – AZS UŚ Katowice, który zaplanowano na niedzielę, 16 października. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00. Przed rozpoczęciem meczu planowana jest jedna z ceremonii klubowych.

Kalendarz ligowy tak się ułożył, że pierwsze trzy mecze domowe Constractu to starcia z trzema beniaminkami. Po domowych wygranych z BSF Bochnia i Widzewem Łódź, do Lubawy zawita ostatni z beniaminków AZS UŚ Katowice. Bilety na to spotkanie można kupić drogą internetową. Pozostałe wejściówki zostaną udostępnione do sprzedaży w dniu meczu przy wejściu na halę.

Normalny bilet kosztuje 15 złotych. Bilet ulgowy (dla dzieci do lat 10.) można nabyć za 5 złotych. Za darmo wchodzą zawodnicy Akademii KS Constract Lubawa (według listy) oraz dzieci do lat 3.

UWAGA! Konieczne jest potwierdzenie wieku uprawniającego do wejścia ulgowego lub darmowego dokumentem tożsamości! Osoby uprawnione do biletu ulgowego, które nie będą miały przy sobie legitymacji, będą musiały nabyć bilet normalny!

Link do sprzedaży internetowej: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0161/opis

Bilety, które zostaną ze sprzedaży internetowej, będzie można kupić przy wejściu na halę na około pół godziny przed rozpoczęciem meczu.

Serdecznie zapraszamy na mecz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *