Gotowi na Rekord!

Mistrz kontra wicemistrz. Lider kontra wicelider. Mecz, który nie potrzebuje specjalnej reklamy. Przed nami hit tego sezonu Statscore Futsal Ekstraklasy – Constract Lubawa vs. Rekord Bielsko-Biała.

Bielszczanie w ostatniej kolejce, po imponującej wygranej nad Clearexem Chorzów, zapewnili sobie kolejny tytuł mistrzowski. Futsaliści Constractu wygrali 5:0 w kapciach, ponieważ kolejne 3 punkty dał im walkower z wycofaną z rozgrywek ekipą Gatta Zduńska Wola. Jaki mecz zobaczymy w środę? Constract wypoczęty czy bez rytmu meczowego? Rekord z tytułem spokojny i uskrzydlony czy raczej rozkojarzony? Pytań przed tym meczem jest bardzo wiele. A jak to widzi trener Konstruktorów?

– Myślę, że ten brak spotkania ligowego w ostatniej kolejce pozwoli nam przystąpić do meczu bardziej skupionym. Koncentrujemy się na sobie, nie na przeciwniku. Jesteśmy gotowi! – mówi przed meczem trener Dawid Grubalski.

Przypomnijmy, że to spotkanie zostało przełożone z powodu pozytywnego wyniku na koronawirusa u jednego z graczy KS Constract Lubawa. W minionym tygodniu lubawianie rozegrali sparing zadaniowy z szykującą się do baraży o Ekstraklasę drużyną AZS Uniwersytet Gdański (2×20 minut + 15 minut extra bez bramkarza). Spotkanie zakończyło się zwycięstwem KSC 8:5.

Mecz Constract vs. Rekord w środę, 28 kwietnia, o godzinie 20:00 w hali przy ulicy świętej Barbary w Lubawie. Transmisja w TVCOM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *