Futsal Piła rywalem w 1/16 Pucharu Polski! Plan przygotowań KSC

Poznaliśmy pary 1/16 Pucharu Polski. Najciekawiej zapowiada się starcie ekstraklasowiczów – drużyn z Leszna i Chojnic. Naszą uwagę najbardziej przykuje mecz w Wielkopolsce, gdzie BestDrive Futsal Piła podejmie KS Constract Lubawa.

Pilski zespół gra na zapleczu Ekstraklasy. Po rundzie jesiennej plasuje się w środku stawki grupy północnej, zajmując 6. miejsce na 12 zespołów. Drużyna zanotowała 6 wygranych i 6 przegranych. Spotkanie z Constractem w 1/16 Pucharu Polski zaplanowano na weekend 5-6 lutego.

Tym samym powtarza się historia sprzed roku. Również w 1/16 finału poprzedniej edycji Pucharu nasza drużyna rywalizowała na wyjeździe w Pile. Wówczas Konstruktorzy wygrali bezapelacyjnie, aż 1:11! Powtórka? Mile widziana!

Znamy też dokładny przebieg okresu przygotowawczego.

Dziś nasz zespół wyjeżdża do Gdańska na sparing z AZS-em UG Gdańsk. W dniach 26-27 stycznia (środa, czwartek) drużyna wyjeżdża w okolice Kowna, gdzie dwukrotnie zmierzy się z reprezentacją Litwy. Następnie powrót do kraju i wspomniany mecz 1/16 Pucharu Polski, który na dobre otworzy nam futsalowe granie o stawkę. W weekend 12-13 lutego rusza runda wiosenna STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *