Efektowna inauguracja: Jagiellonia 2:8 Constract!

Konstruktorze dobrze rozpoczęli sezon 2022/2023! W pierwszym spotkaniu ligowym pokonali na wyjeździe Jagiellonię Białystok 2:8!

Strzelanie w tym meczu rozpoczął kapitan Paweł Kaniewski. Jeszcze przed przerwą Constract podwyższył prowadzenie na 2:0. Jednak to, co najważniejsze zadziało się w przeciągu kilku pierwszych minut drugiej połowy, gdzie niemal każdy atak Konstruktorów kończył się bramką. Pod koniec spotkania grający z wycofanym bramkarzem gospodarze zdołali dwukrotnie trafić do siatki, jednak mecz zakończył się efektownym zwycięstwem Lubawian 2:8!

W spotkaniu urazu nabawił się Victor Lopez Gonzalez, czekamy jednak na serię badań, aby wiedzieć czy to lekki uraz, czy poważna kontuzja. Wszystkiego dowiemy się najpewniej w dniu meczu z BSF Bochnia, który już 3 września odbędzie się w Lubawie. Początek grania o 18:00. Informacje o biletach i karnetach na nowy sezon znajdziecie Państwo tutaj: http://ksconstract.pl/informacja-o-karnetach-i-biletach-na-mecz-z-bsf-bochnia-lubawa-3-09-2022-godz-1800/