Czas na poważny sprawdzian! Konstruktorzy w drodze do Warszawy! – zapowiedź 3. kolejki

Czas na kolejne spotkanie Futsal Ekstraklasy. W czwartej kolejce Wicemistrzowie Polski zagrają z drużyną AZS Wilanów Warszawa, która na początku sezonu prezentuje się zaskakująco dobrze.

O sile drużyny z Warszawy, co prawda, wiemy od dawna. Każdy jednak pamięta zeszły sezon i ich walkę u utrzymanie, stąd ich pierwsze 3 mecze zaskakują na plus. Po dwóch wygranych przyszła porażka z Rekordem Bielsko-Biała, ale po pierwsze było to starcie z Mistrzem Polski, a po drugie AZS do przerwy remisował i długi czas rywalizował jak równy z równym. Gol na 3:2 i konieczność gonienia wyniku sprawiły, że Rekord zdołał wbić warszawianom kolejne bramki i ustalić wynik spotkania na 6:2.

Nie wygląda jednak na to, aby Constract musiał się czegoś bać. Z meczu na mecz widać progres w grze lubawian. Klarują się też na pewno dwie czwórki – mecz z Red Devils Chojnice pozwolił trenerowi Dawidowi Grubalskiemu na szeroki przegląd kadry.

Spotkanie odbędzie się już w czwartek, 30 września. Taki termin wynika z potrzeb kadry narodowej, która w weekend rozpocznie zgrupowanie i wyjedzie do Chorwacji na sparingi z Finami (dwa mecze) oraz z Grenlandią. W zgrupowaniu weźmie udział tym razem dwóch Konstruktorów – Tomasz Kriezel i Mateusz Madziąg.

Na kolejne spotkanie domowe kibice muszą poczekać do 10 października, kiedy to w niedzielę Constract zmierzy się z LSSS Team Lębork.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *