CZAS NA HIT! Informacje o biletach na mecz z Rekordem Bielsko-Biała (24 kwietnia, godz.18:00)

Długo wyczekiwane starcie z Rekordem Bielsko-Biała już w najbliższy weekend! Konstruktorzy we własnej hali podejmą Mistrzów Polski w walce o odebranie im tego zaszczytnego tytułu! Przedstawiamy informacje o możliwości zakupu biletów na to spotkanie. UWAGA! Jest jedna istotna zmiana!

Tradycyjnie bilety można nabywać dwiema drogami – internetowo i stacjonarnie. Sprzedaż internetowa już ruszyła. Bilety można kupować pod tym linkiem: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0145/opis

Bilet normalny w przedsprzedaży kosztuje 10 złotych (cena podstawowa, do której operator może doliczać własne prowizje). W dniu meczu cena wzrośnie do tradycyjnych 15 złotych. Bilet ulgowy od początku do końca kosztować będzie 5 złotych. Przysługuje on dzieciom do lat 10. pod warunkiem okazania przy wejściu dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek dziecka! Dzieci do lat 3 i osoby trenujące w akademii KS Constract Lubawa wchodzą na mecz bezpłatnie.

UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem internetowa sprzedaż zakończy się pół godziny przed meczem (o 17:30)! Od tego momentu bilety dostępne będą wyłącznie przy wejściu na obiekt w cenie 15 złotych za bilet normalny i 5 złotych za bilet ulgowy dla dzieci do lat 10.

Dodatkowo firma Constract Export-Import proponuje zakup specjalnych wejściówek promocyjnych dla osób pracujących w zakładzie. Bilet może kupić każdy pracownik firmy dla siebie oraz dla osoby towarzyszącej.

Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie (ul. Świętej Barbary 45). Początek spotkania w niedzielę, 24 kwietnia, o godzinie 18:00. Transmisja w WP Pilot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *