CZAS NA HIT HITÓW! Informacje o biletach na mecz KS Constract Lubawa vs. Rekord Bielsko-Biała (20.03.2023, g.18:15)

W poniedziałek, 20 marca, odbędzie się jeden z najbardziej elektryzujących meczów FOGO Futsal Ekstraklasy. Do Lubawy przyjedzie Rekord Bielsko-Biała. Lider ekstraklasy będzie chciał się zrewanżować za porażkę w rundzie jesiennej. Constract chce natomiast wygrać ponownie i wskoczyć na fotel lidera. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport. Dodatkowo wydarzenie włączono w wojewódzkie obchody 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika.

Na mecz bilety najlepiej kupić drogą internetową. Wobec ogromnego zainteresowania meczem nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że pozostaną jakieś bilety do sprzedania w punkcie lub że wszyscy zainteresowani będą w stanie kupić wejściówkę.

Bilet normalny kosztuje 15 złotych. Ulgowy 5 złotych i przeznaczony jest dla dzieci do lat 10. POD WARUNKIEM OKAZANIA DOWODU TOŻSAMOŚCI POTWIERDZAJĄCEGO WIEK. Bezpłatnie wchodzą zawodnicy Akademii KS Constract oraz dzieci do lat 3.

Link do sprzedaży internetowej: https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_halowa/fs0198/opis

Ze specjalnej promocji mogą natomiast skorzystać pracownicy firmy Constract Export-Import. Informacje o sposobie zakupu biletów znajdują się na bramie głównej zakładu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *