Constract w półfinale!

Co za mecz! Co za emocje! Constract Lubawa pokonał w drugim ćwierćfinałowym meczu Dremana Opole 3:2 i awansował do półfinału zmagań o tytuł Mistrza Polski.

Constract miał mnóstwo sytuacji w pierwszej połowie. Jednak z jedynego gola w tej części gry cieszyli się goście, gdy bramkę strzelił były Konstruktor – Tomasz Lutecki. Constract wyrównał wynik w drugiej części rywalizacji za sprawą Ludgero Lopesa, jednak goście szybko odpowiedzieli. Opolanom prowadzenie dał drugim swoim golem Lutecki. Constract atakował dzięki czemu Ludgero Lopes również zaliczył dublet. Wynik spotkania na 3:2 ustalił Jakub Raszkowski.

Emocje były do samego końca. Grający z wycofanym bramkarzem Dreman trafił do siatki Constractu, jednak bramka padła tuż po końcowej syrenie i nie została uznana.

W półfinale Constract zagra z Piastem Gliwice, który z walki o tytuł mistrzowski wyeliminował Jagiellonię Białystok. W środę mecz w Gliwicach, w sobotę rewanż w Lubawie. Ewentualny trzeci mecz w niedzielę w Lubawie. Dokładne godziny meczów wkrótce przedstawi Futsal Ekstraklasa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *