Constract prowadzi w ćwierćfinale!

W pierwszym meczu fazy Play-Off Constract Lubawa pokonał na wyjeździe Dremana Opole 4:2. Dzięki temu lubawianie prowadzą w ćwierćfinale i do awansu potrzebują już tylko jednego zwycięstwa.

Konstruktorzy wyszli na prowadzenie po niespełna pięciu minutach rywalizacji. Błysk futsalowego geniuszu pokazał Pedrinho, który dryblując wdarł się w pole karne i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Jeden i drugi zespół miał swoje szanse przed przerwą, ale w pierwszym dwudziestu minutach gry nie obejrzeliśmy więcej bramek.

W drugiej połowie indywidualną akcją popisał się Maciej Jankowski. Jego strzał bramkarz Dremana obronił, ale wobec dobitki Adriano był już bezradny. Bramkę na 3:0 znowu zdobył czarodziejski Pedrinho. Gospodarza postanowili zaryzykować grą z lotnym bramkarzem. Wtedy po przejęciu piłki „na pustaka” trafił Tomasz Kriezel i zrobiło się już 4:0 dla lubawian. Dreman walczył do końca, ale opolan stać było tylko na dwa trafienia autorstwa Felipe oraz Błanka. Ostatecznie Constract wygrał na wyjeździe 4:2 i potrzebuje tylko jednego wygranego meczu z Dremanem, aby awansować do półfinału rozgrywek. Szansa na tę wygraną już w najbliższą sobotę w Lubawie. Jeśli Dreman skutecznie się zrewanżuje, to o awansie zadecyduje dodatkowe, niedzielne spotkanie.

Informacje o biletach na domowy mecz z Dremanem znajdziecie klikając w ten link: https://ksconstract.pl/informacje-o-sprzedazy-biletow-na-cwiercfinalowe-mecze-fazy-play-off-z-dremanem-opole/

Wszystkie informacje o zasadach fazy play-off wraz z terminarzem znajdziecie klikając tutaj: https://ksconstract.pl/przewodnik-po-fazie-play-off/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *